Подарункові сертифікати - Школа верхової їзди Марії Бродської
Контакти
Львів, вул. Клепарівська, 39а (СКА)
(097) 700 62 66

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат – це вдалий вибір для створення особливого подарунку. Завдяки можливості здійснити заповітну мрію та створити незабутнє свято подарункові сертифікати залишаються на піку популярності не тільки в країнах ЕС та США, але й на Україні. Одними з найбільш універсальних та яскравих подарункових сертифікатів є варіанти активного дозвілля з кіньми.

Подарунковий сертифікат на прогулянку верхи – це завжди оригінально, яскраво та незабутньо. Можливість покататися верхи в парковій зоні або в лісі у супроводі досвідченого інструктора, а також  зробити професіональні знімки, роблять подарунки на кінні прогулянки справжнім святом, яке не рідко стає омріяним хобі.

В залежності від рівня підготовки та вподобань рідної людини варто обирати «правильний» сертифікат. Це може бути, як урок верхової їзди для початківців або прогулянка верхи, так і професійна фотосесія з кіньми.

Знайти мальовничі краєвиди, досвідчених інструкторів та слухняних коней Ви зможете в Школі верхової їзди Марії Бродської.

Замовити сертифікат на прогулянку верхи у Львові

Школа верхової їзди Марії Бродської відкриває кожному можливість насолодитися всіма барвами активного відпочинку з кіньми. Завдяки багаторічному досвіду роботи та команді досвідчених експертів нам вдалося створити спеціально облаштовану локацію, як для занять верхи для початківців, так і для вдосконалення рівня підготовки досвідчених вершників.

Подарункові сертифікати на прогулянки верхи від Школи верхової їзди Марії Бродської розповсюджуються на всі види послуг, які є представленими на нашому сайті. Це може бути, як подарунковий сертифікат на урок верхової їзди або сертифікат на прогулянку верхи з інструктором, так і сюжетні фотосесії з кіньми.

Купити подарунковий сертифікат на прогулянку верхи з доставкою Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише підтвердити запит на подарунковий сертифікат на нашому сайті або зв’язатися з нами за номером 097 700 62 66. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо безкоштовну кур’єрську доставку подарункових сертифікатів в межах міста Львова.

Оплата на подарунковий сертифікат верхи проводиться шляхом проведення платежу на банківську картку 5168 7422 2322 4506 Бродська Марія Миколаївна. Після отримання смс з таємним кодом, назвою послуги та терміном дії сертифікату, подарунок набуває чинності. У випадку кур’єрської доставки, оплата проводиться готівкою після отримання сертифікату.

Довіряйте кращим та насолоджуйтесь незабутніми враженнями разом з командою Школи верхової їзди Марії Бродської.